פינוי דירה בחינם

"זבל של אחד הינו הזהב של האחר"

משפט זה תופס כפל משמעות במקרה של פינוי דירה או נכס כלשהו.

למי נועד שירות פינוי תכולת דירה בחינם?

לא אחת בחיינו אנו נזקקים לשירותי פינוי דירה אם בקבלת דירה בירושה, מעבר של ההורים לדיור מוגן , מעבר לחו"ל , מכירה או קנייה של נכס והרצון להפטר מן התכולה ועוד סיבות רבות שבגינן אנו נזקקים לשירות שכזה .

פינוי נכס דורש עבודה פיזית לא קלה , צורך בתיאום עם הרשות המקומית לגבי זמני פינוי פסולת על מנת לא לספוג קנסות, ניסיון בהתמודדות עם חפצים ישנים העלולים גם להיות להוות סכנה בעת פינויים ולכן מומלץ מאוד להזמין בעל מקצוע היודע להתמודד במקצועיות עם האתגרים בעת פינוי נכס כלשהו.

  • קיבלתם  לידכם דירה בירושה?

פינוי דירה המתקבלת מירושה או מעיזבון דורש פינוי רב של רהיטים ,מכשירי חשמל, ביגוד, מסמכים חשובים חפצים בעלי ערך סנטימנטלי רב או בעלי ערך כספי, צעצועים ישנים, חפצי אומנות ועוד.

פינוי הדירה דורש זמן ולעיתים גם התמודדות מנטלית לא פשוטה בעבור בני המשפחה של המנוח.

פינוי הנכס ללא עלות ניתן לביצוע ברוב המקרים בכך שחברת הפינוי תקבל לידיה חלק מן החפצים בעלי הערך (במידה וקיימים) הנמצאים בנכס בתמורה לביצוע עבודת הפינוי והניקיון.

·ההורים החליטו לעבור לגור בדיור מוגן ?

ההורים הגיעו לגיל מבוגר וברצונם לעבור לגור בדיור מוגן שם הם יוכלו לחיות בשכנות ובחברותא עם אנשים נוספים בני גילם וברצונם להעביר חפצים מסוימים מהבית אותו הם עוזבים.

כאן היתרון בהזמנת חברת פינוי דירה חברות אלה יהיו מוכנות לבצע את העברת הציוד והחפצים בהם הוריכם מעוניינים שימשיכו איתם למקום מגוריהם החדש בתמורה לשאר החפצים שהושארו מאחור ולאף אחד אין בהם עוד צורך עוד.

· עליכם לפנות מחסן ישן או חצר עמוסים בציוד ?

רובנו מכירים את הרגע הזה שאנחנו עושים סדר בבית ומוצאים חפצים ישנים שאיננו רוצים לזרוק אותם ורובם מוצאים את מקומם בסופו של דבר במחסן כאבן שאין לה הופכין.

מחסנים ישנים המלאים בציוד נחשבים ע"י מזיקים מסוגים שונים כגון : ג'וקים, נמלים, מכרסמים מסוגים שונים וגם נחשים כאזורי מחייה מושלמים היכולים בקלות להפוך למפגע תברואתי מסוכן. לכן מומלץ להסתייע בחברת פינוי דירות מקצוענית.

חברות הפינוי מתפרנסות מאיסוף תכולות ישנות ועזובות, שלכם אין בהם עוד צורך ויהיו מוכנות לספק את שירות הפינוי ללא עלות כספית אלה בתמורה לציוד ישן אך בעל ערך כל עוד בעליו מעוניין להפטר ממנו.

  • המקלט הפך למחסן ?

בעשור האחרון למדנו כי חשיבותו של המקלט עדיין לא נס ליחה וכי לאור המבצעים שקרו בשנים האחרונות כמו "צוק איתן" ו"עמוד ענן" המקלט אינו יכול לשמש כמחסן אם בבניין משותף או אם בבית פרטי וכי יש תמיד לדאוג שיהיה מוכן לשימוש בעת הצורך.

אם גם אצלכם המקלט הפך להיות סוג של מחסן ואתם רוצים להחזיר אותו לייעודו המקורי צרו קשר עם חברת פינוי מקצוענית ואיכותית על מנת לבצע את הפינוי, בחלק מן המקרים אותן חברות יסכימו לבצע את פינוי המקלט בעבור חלק מן החפצים המיועדים לפינוי כל עוד לא מדובר רק בפינוי פסולת.

למה לצפות משירות של פינוי דירה בחינם?

על מנת לקבל שירות זה בחינם יש ליצור קשר עם חברת הפינוי על מנת לבצע תיאום ציפיות הכוונה היא כי נציג מחברת הפינוי יגיע למקום ויבצע סקירה ראשונית של הנכס והחפצים הנדרשים לפינוי ובמידה וישנם חפצים בעלי ערך כספי יהיו הם התשלום בעבור השירות.

בהזמנת שירות זה אנו מעוניינים לקבל שירות מהיר איכותי ובחינם על מנת לפנות את הנכס כדי שנוכל להחזיר אותו לכל שימוש לכל מטרה שבה אנו מעוניינים .

ואכן רוב החברות העוסקות במלאכה הינן חברות מקצועניות שעוסקות בתחום כבר שנים רבות ובאמתחתן ניסיון רב בהתמודדות עם כל סוגי הנכסים הנדרשים לפינוי ובהתמודדות עם האתגרים הנוצרים בעת פינוי נכסים מוזנחים .

לסיכום

פינוי הדירה/מחסן/מקלט/חצר/משרד או כל נכס שתרצו לפנות מציוד ישן ניתן לביצוע ללא עלות ע"י חברות אלה האוספות לידיהם חפצים אלו אשר את חלקם הם משפצים או מחדשים ומוכרים אותם בשווקי הפשפשים הידועים בארץ או באתרי יד שנייה וכן חלק מן החפצים גם מוצאים את ייעדם בעמותות התורמות ציוד לנזקקים .

כך שבסופו של דבר כל הצדדים מרווחים.

  • מזמין הפינוי מקבל פינוי של הנכס ללא תשלום כספי אלה בעבור חפצים יקרי ערך.
  • נותן שירות פינוי הדירה מרוויח את שכרו באיסוף חפצי הערך ומכירתם בשווקי יד שנייה .
  • חלק מהחפצים מוצאים את עצמם כתרומה לנזקקים ומחממים את ליבם של הנזקקים לכך.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:

  • פינוי מחסנים

stil.co.il - אודות