stil.co.il- פינוי ירושות

פינוי ירושות

תוכן עיניינים

מי צריך פינוי ירושות ?

פינוי דירה המתקבלת מירושה או מעיזבון דורש פינוי רב של רהיטים ,מכשירי חשמל, ביגוד, מסמכים חשובים חפצים בעלי ערך סנטימנטלי רב או בעלי ערך כספי, צעצועים ישנים, חפצי אומנות ועוד.

פינוי הנכס דורש זמן רב ולעיתים גם התמודדות מנטלית לא פשוטה בעבור בני המשפחה של המנוח ולכן יש צורך בבעל מקצוע היודע לתפקד גם בזמנים שבעלי הנכס נמצאים בתקופת אבלותם על מות יקיריהם.

טיפים שיעזרו לכם לבחור חברת פינוי ירושות  \ עיזבונות  ביעילות:

 • מקצוענות

  חברת פינוי מקצועית תציע ללקוח כי נציג מטעמה יגיע מבעוד מועד על מנת לבצע הערכה מקדמית  לביצוע העבודה, היקף העבודה (כמות התכולה, באיזה רכב פינוי להשתמש, האם יש צורך להביא מנוף ), סקירה של חפצי הערך שבעבורם ניתן לבצע את פינוי הדירה ,מתן הצעת מחיר ללקוח בעבור הפינוי וחתימת הסכם זיכרון דברים בין הצדדים.
 • בטיחות

  פינוי בתים  של נפטרים טומן בחובו לעיתים התעסקות עם חפצים ישנים שנערמו במרוצת השנים באופן מסוכן במקומות נידחים בתחומי הבית. חשוב מאוד לשים דגש על בטיחות על מנת שלא יפלו לפתע חפצים כבדים ויפגעו חס וחלילה באחד מהעוסקים בפעולה, יש להיזהר מכל מני מזיקים שיכול להיות שמצאו להם בית באותם מקומות עמוסים חפצים, לעיתים נדרשת עבודה בחללים שהאוויר בהם מזוהם באבק או טחב ולכן יש לעבוד עם לבוש מיגון מתאים.
 • התחשבות בשכנים

כדאי מאוד ליידע מראש את שאר הדיירים בבניין כי בתאריך מסוים יתבצע פינוי של הדירה ולכן המעלית תהיה יותר עסוקה ופחות זמינה לשאר דיירי הבניין. או לחלופין אם הפינוי מתבצע דרך חדר המדרגות אולי יהיו רגעים שהמעבר בהם ייחסם לתנועה במהלך יום הפינוי.

***מעשה שיכול למנוע המון אי נעימויות בין הדיירים למפנים.

 • מיון

  מומלץ למיין  את החפצים לפי ביגוד (ישן\חדש), תכשיטים (יקרי ערך), ריהוט (האם ניתן לשפץ או לחדש ), מסמכים (הקשורים למנוח או לדירה ),מוצרי חשמל, חפצי אומנות, ספרים , משקאות ישנים צעצועים, מוצרים לתינוקות ועוד והאם נרצה לתרום, לזרוק, למכור או להשאיר חלק מהחפצים ברשותנו .
 • פסולת

  בפינוי הדירה  מעבר לחפצים יקרי הערך ישנה המון פסולת שצריך לפנותה, ע"פ חוקי הרשות המקומית השארת פסולת בסביבת המגורים  או בפח הבניין של הנכס המפונה יכולה לגרור קנסות גבוהים על השלכת פסולת לא חוקית .

לכן יש ליצור קשר עם הרשות המקומית ולתאם מולה איסוף של פסולת זו בסמוך לפינוי הנכס או לוודא מולם באילו אתרי פסולת ניתן להשליך פסולת זו.

למה צריך חברה לפינוי דירות מירושה ?

פינוי דירות מירושה הינה פעולה שיכולה לעיתים להיות מסובכת ולא קלה לביצוע אם מטעמים בטיחותיים, פיזיים או אפילו מנטליים הדורשים זמן רב וללא תכנון מראש גם יכולה להתארך מעבר למתוכנן , זמן שלא לכל אחד מאיתנו יש אותו בנמצא .

כמו כן לעיתים יש צורך בהתמודדות עם חללים מוזנחים שנאגרו בהם חפצים עם השנים, דירות ישנות שנקנו מעיזבון או שנתקבלו בירושה, מחסנים ישנים, מקלטים, חצרות ועוד נכסים מוזנחים שונים ומשונים ידועים כבית מחייה מושלם למזיקים מסוגים שונים כגון : ג'וקים, נמלים, מכרסמים מסוגים שונים וגם נחשים לעיתים נדירות.

נכסים מוזנחים שכאלו יכולים להפוך למפגע תברואתי מסוכן ולכן רצוי לפנותם בהקדם האפשרי .

לכן מומלץ להסתייע בחברת פינוי דירות מקצוענית בעלת מומחיות לפינוי נכסים שכאלו

היתרון

 • בהזמנת חברת פינוי דירות מקצוענית בעלת נסיון וידע בכל הקשור לפינוי ותאום מול הרשויות כדי למנוע אי נעימויות או קנסות מיותרים.

 • ניקיון

פעולת הפינוי הושלמה, אך מה עם הניקיון? יש לבצע ניקיון יסודי מכל פינות הנכס ולעיתים גם הדברה לאחר סיום פינוי החפצים על מנת שניתן יהיה לאכלס\לשפץ\למכור\להשכיר את הנכס לאחר פינויו.

 • עלותכמה עולה לפנות דירה?

העלות לפינוי דירה לפעמים מסתכמת בכלום כסף או במחיר סמלי מכיוון שרוב חברות פינוי הדירה מבצעות את העבודה בעבור תכולת הנכס המפונה.

הדברים החשובים שצריך לשים לב אליהם מראש

 • יש לשים לב ולקבוע מראש  (לחתום חוזה או זיכרון דברים ) מול נציג חברת הפינוי שיגיע מבעוד מועד לבצע בדיקה מקדימה ותכנון לפינוי הנכס גם לגבי עניין התשלום בעבור השירות.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

stil.co.il פינוי ירושות