פינוי דירה

stil.co.il פינוי תכולת דירה

תוכן עיניינים

פינוי דירה  , למי נועד השירות ?

לא אחת בחיינו אנו נזקקים לשירותי פינוי דירה אם בקבלת דירה בירושה, מעבר של ההורים לדיור מוגן , מעבר לחו"ל , מכירה או קנייה של נכס והרצון להפטר מן התכולה ועוד סיבות רבות שבגינן אנו נזקקים לשירות שכזה .

פינוי נכס דורש עבודה פיזית לא קלה , צורך בתיאום עם הרשות המקומית לגבי זמני פינוי פסולת על מנת לא לספוג קנסות, ניסיון בהתמודדות עם חפצים ישנים העלולים גם להיות להוות סכנה בעת פינויים ולכן מומלץ מאוד להזמין בעל מקצוע היודע להתמודד במקצועיות עם האתגרים בעת פינוי נכס כלשהו.

באתר Stil.co.il  אנו מביאים לכם סקירה מקצועית בעבור שירות פינוי דירה על מנת לעשות לכם סדר  בראש ועל הנפש בזמן שאתם מנסים להתמודד עם ערמות של חפצים שאין לכם צורך בהם.

  • פינוי ירושות

פינוי דירה מירושה או מעיזבון דורש פינוי רב של רהיטים ,מכשירי חשמל, ביגוד, מסמכים חשובים חפצים בעלי ערך סנטימנטלי רב או בעלי ערך כספי, צעצועים ישנים, חפצי אומנות ועוד.

פינוי הדירה דורש זמן ולעיתים גם התמודדות מנטלית לא פשוטה בעבור בני המשפחה של המנוח.

  • ההורים החליטו לעבור לגור בדיור מוגן ?

ההורים הגיעו לגיל מבוגר וברצונם לעבור לגור בדיור מוגן שם הם יוכלו לחיות בשכנות ובחברותא עם אנשים נוספים בני גילם וברצונם להעביר חפצים מסוימים מהבית אותו הם עוזבים?

כאן היתרון בהזמנת חברת פינוי דירה חברות אלה יהיו מוכנות לבצע את העברת הציוד והחפצים בהם הוריכם מעוניינים שימשיכו איתם למקום מגוריהם החדש, בתמורה לשאר החפצים שהושארו מאחור ולאף אחד אין בהם צורך נוסף.

  • עליכם לפנות מחסן ישן או חצר עמוסים בציוד ?

רובנו מכירים את הרגע הזה שאנחנו עושים סדר בבית ומוצאים חפצים ישנים שאיננו רוצים לזרוק אותם ורובם מוצאים את מקומם בסופו של דבר במחסן כאבן שאין לה הופכין.

מחסנים ישנים המלאים בציוד נחשבים ע"י מזיקים מסוגים שונים כגון : ג'וקים, נמלים, מכרסמים מסוגים שונים וגם נחשים כאזורי מחייה מושלמים היכולים בקלות להפוך למפגע תברואתי מסוכן.

לכן מומלץ להסתייע בחברת פינוי דירות מקצועית בעלת ניסיון ומוניטין בעלי שם בתחומם.

  • המקלט הפך למחסן ?

בעשור האחרון למדנו כי חשיבותו של המקלט עדיין לא נס ליחה וכי לאור המבצעים שצה"ל יצא אליהם בשנים האחרונות כמו "צוק איתן" ו"עמוד ענן" , המקלט אינו יכול לשמש כמחסן אם בבניין משותף או אם בבית פרטי וכי יש תמיד לדאוג שיהיה מוכן לשימוש בעת הצורך.

מה המחיר של שירות פינוי דירה  ?

בעת פינוי דירות או נכס כלשהו עניין מחיר השירות הוא נתון משתנה על פי מספר גורמים המשתנים מנכס לנכס

  • האם מדובר בסתם נכס שהוזנח עם השנים או מדובר בנכס או דירה בה מתגורר אדם הלוקה השייך בתסמונת האגרנות הכפייתית במידה וכך הדבר יש צורך בידע וניסיון רב בהתמודדות עם חולי אגרנות.
  • גודל הנכס , מיקומו, דרכי הגישה אליו לרכבי הפינוי , האם יש צורך בשימוש במנופים.
  • משך התקופה בה הנכס היה מוזנח וללא שימוש, ככל שעבר הזמן מאז בוצע שימוש בנכס או בחפצים אשר נמצאים בתוכו קיימות סכנות רבות בעת פינויו.
  • כמות הפסולת הנדרשת לפינוי לאתרי אשפה.

אפשר גם בחינם

  • לעיתים קרובות ניתן להגיע להסכם מול חברת הפינוי כי השירות יתבצע תמורת החפצים הישנים אותם אנו מעוניינים לפנות, את החפצים הישנים הם משפצים\מחדשים וחלקם נמכרים בחנויות יד שנייה או מועברים לתרומות .

תופתעו לגלות כי

לעיתים בעת ביצוע פעולת הפינוי ניתן גם למצוא חפצים יקרי ערך בעלי משמעות היסטורית או בעלי ערך כספי רב שניתן למכור אותם בתמורה לשירות או לחלופין אם המוצר הינו במצב מעולה אנחנו אולי נרצה לקנות אותו .

למה לצפות משירות של פינוי דירה  ?

בהזמנת שירות זה אנו מעוניינים לקבל שירות מהיר איכותי וזול על מנת לפנות את הנכס כדי שנוכל להחזיר אותו לכל שימוש לכל מטרה שבה אנו מעוניינים .

ואכן רוב החברות העוסקות במלאכה הינן חברות מקצועניות שעוסקות בתחום כבר שנים רבות ובאמתחתן ניסיון רב בהתמודדות עם כל סוגי הנכסים הנדרשים לפינוי ובהתמודדות עם האתגרים הנוצרים בעת פינוי נכסים מוזנחים .

איכות הסביבה ומיחזור

למרות שמדובר בשירות ישן נושן שמקורותיו הולכים מאות בשנים לאחור אפשר לומר כי זהו אחד משירותי המחזור הראשונים שנוצרו.

כשם שאנו שומרים על ביתנו שיהיה נקי מסודר ומצוחצח כך אנו צריכים לשמור על עולמינו כי זהו הבית של כולנו ובתקופה  יותר ויותר אנשים מבינים כי התפקיד הזה מוטל על כולנו.

בשירות הזמנת אלטעזכן אנו עוזרים במעט הניתן כדי לשמור על איכות הסביבה ודואגים כי מכשירים, מוצרים וחפצים למניהם לא יסיימו את תקפידם במהרה ויגיעו למזבלה הקרובה אלה ימשיכו לשרת אנשים אחרים .

אנו אוספים מוצרים ישנים ומוכרים או תורמים אותם לאנשים שיש להם צורך בהם, אם מדובר באנשים מעוטי יכולת או אם מדובר באנשים שעוסקים בחידוש של ריהיטים ועוד.

לסיכומו של עניין

לסיכום אנו רואים כי במידה ואנו זקוקים לפינוי נכס כלשהו מומלץ ביותר לפנות למקצוענים בעלי ידע וניסיון של שנים היודעים להתמודד עם מגוון האתגרים הנדרשים בפינוי הנכס.

stil.co.il פינוי דירה