פינוי דירה מוזנחת

stil.co.il פינוי דירה מוזנחת
חצר מוזנחת לפינוי

תוכן הענינים

פינוי דירה מוזנחת, למי מתאים השירות?

· רכשתם דירה ישנה לשיפוץ והשקעה והנכס מלא בחפצים ישנים שאין לכם בהם צורך וברצונכם להפטר מהם במהרה וביעילות .

· ברצונכם להחזיר לשימוש נכס ישן ומוזנח למגורים או מכירה אבל המקום מלא בארגזים עם ציוד ישן שאין בו שימוש.

· הילד כבר אחרי צבא ומעוניין לפרוש כנפיים ולעוף אך עדיין אין ביכולתו לממן את שכר הדירה והחלטתם לשפץ את הנכס הישן שלכם למגורים בעבורו עד שיסיים את לימודיו ויוכל לעמוד בכוחות עצמו.

· קבלתם לידכם נכס מירושה או מעיזבון וברצונכם לפנות את הדירה מן החפצים הישנים שנערמו בו עם השנים.

· ברצונכם לבצע שינוי ייעוד מנכס מוזנח למחסן של העסק החדש שהקמתם או למגורים בעבור דיירים להשכרה.

· במחסן הצטברו עם השנים הרבה חפצים, צעצועים , כלי בית ישנים  שאין בהם כבר שימוש ואתם מעוניינים להפטר מהם או לתרום אותם לנזקקים.

· התמודדות עם אגרנות כפייתית – אגרנות כפייתית הנה תופעה התנהגותית אימפולסיבית שהלוקה בה נוהג לאסוף ציוד מכל הבא ליד שהוא רואה ברחוב אל ביתו בלי שום צורך או ענין באותו החפץ אלה לשם האיסוף בלבד, תופעה התנהגותית זו יכולה להשפיע לרעה על הלוקה בה הן תברואתית בביתו שלו והן לסובבים את מרחב המחייה של הלוקה בה כמו שכנים או בני משפחה הגרים ביחד או בסמוך ללוקה בה.

· הגעתם לגיל הפרישה והחלטתם כי הגיע הזמן לסגור את העסק שניהלתם במשך שנות העבודה שלכם ועליכם לפנותו מהציוד הרב שנצבר בנכס עם השנים.

· אספתם עם השנים מלא חפצים שברצונכם למסור לתרומה בעבור נזקקים או לעמותות הפועלות לרווחתם .

למה צריך חברה לפינוי ולא לעשות זאת כבר לבד ?

פינוי דירות מוזנחות הינה פעולה שיכולה לעיתים להיות מסובכת ולא קלה לביצוע אם מטעמים בטיחותיים, פיזיים או אפילו מנטליים הדורשים זמן רב וללא תכנון מראש גם יכולה להתארך מעבר למתוכנן , זמן שלא לכל אחד מאיתנו יש אותו בנמצא .

כמו כן חללים מוזנחים כמו דירות של אגרנים כפייתיים, דירות ישנות שנקנו מעיזבון או שנתקבלו בירושה, מחסנים ישנים, מקלטים, חצרות ועוד נכסים מוזנחים שונים ומשונים ידועים כבית מחייה מושלם למזיקים מסוגים שונים כגון : ג'וקים, נמלים, מכרסמים מסוגים שונים וגם נחשים לעיתים נדירות.

נכסים מוזנחים שכאלו יכולים להפוך למפגע תברואתי מסוכן ולכן רצוי לפנותם בהקדם האפשרי .

לכן מומלץ להסתייע בחברת פינוי דירות מקצוענית בעלת מומחיות לפינוי נכסים שכאלו ובעלת ידע גם בתחום פינוי דירות של אגרנים כפייתיים הדורשות ידע וניסיון בהתמודדות עם אנשים הלוקים בתסמונת  אגרנות הכפייתית .

למה לצפות משירות של פינוי דירה מוזנחת ?

בהזמנת שירות זה אנו מעוניינים לקבל שירות מהיר איכותי וזול על מנת לפנות את הנכס כדי שנוכל להחזיר אותו לכל שימוש לכל מטרה שבה אנו מעוניינים .

ואכן רוב החברות העוסקות במלאכה הינן חברות מקצועניות שעוסקות בתחום כבר שנים רבות ובאמתחתן ניסיון רב בהתמודדות עם כל סוגי הנכסים הנדרשים לפינוי ובהתמודדות עם האתגרים הנוצרים בעת פינוי נכסים מוזנחים .

מה המחיר של שירות פינוי דירה מוזנחת ?

בעת פינוי דירות או נכסים מוזנחים עניין מחיר השירות הוא נתון משתנה על פי מספר גורמים המשתנים מנכס לנכס.

· האם מדובר בסתם נכס שהוזנח עם השנים או מדובר בנכס או דירה בה מתגורר אדם הלוקה השייך בתסמונת האגרנות הכפייתית במידה וכך הדבר יש צורך בידע וניסיון רב בהתמודדות עם חולי אגרנות.

· גודל הנכס , מיקומו, דרכי הגישה אליו לרכבי הפינוי , האם יש צורך בשימוש במנופים.

· משך התקופה בה הנכס היה מוזנח וללא שימוש, ככל שעבר הזמן מאז בוצע שימוש בנכס או בחפצים אשר נמצאים בתוכו קיימות סכנות רבות בעת פינויו.

אפשר גם בחינם

· לעיתים קרובות ניתן להגיע להסכם מול חברת הפינוי כי השירות יתבצע תמורת החפצים הישנים אותם אנו מעוניינים לפנות, את החפצים הישנים הם משפצים\מחדשים וחלקם נמכרים בחנויות יד שנייה או מועברים לתרומות .

· כמות הפסולת הנדרשת לפינוי מן הנכס המוזנח.

לסיכומו של עניין

לסיכום אנו רואים כי במידה ואנו זקוקים לפינוי נכס כלשהו מומלץ ביותר לפנות למקצוענים בעלי ידע וניסיון של שנים היודעים להתמודד עם מגוון האתגרים הנדרשים בפינוי הנכס.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

פינוי דירה בחינם

פינוי ירושות

פינוי תכולת דירה לתרומה

פינוי מחסנים

stil.co.il- דירה מוזנחת