אלטעזאכן

תוכן עינינים

אלטעזכאן הינו הכינוי שניתן לרוכלים המסתובבים ברחובות עם רכב משא קל הקורא בקול לתושבי העיר או השכונה להציע לו למכור את מוצרי הבית הישנים שלהם בתמורה לפינויים מהדירה או תמורת מחיר מסויים לאחר משא ומתן קצר שנוהל בו במקום.

אצלנו בשכונה היו שומעים אותם לפחות פעם בשבוע, בדרך כלל לקראת סוף השבוע. או לפני תקופת החגים שהרבה מאיתנו מחדשים דברים בבית ורוצים להפטר מהישן, היה עובר לו רכב טרנזיט כחול בשכונה עם הפס קול המוקלט שבקע ממנו בדרך קבע.
  • אם קיבלתם דירה בירושה
  • מעזבון
  • רכשתם דירה שיש בה חפצים שאינכם מעוניינים בהם
  • עברתם לדירה בשכירות והנכם רוצים להפטר מן החפצים שהדיירים הקודמים השאירו.
  • הנכם עוברים למגורים בחוץ לארץ ומעוניינים להפטר במהירות מתכולת הדירה.
  • ההורים החליטו לעבור לדיור מוגן וחלק מחפצי הבית כבר אין בו צורך .
  • הנכם מעוניינים לפנות את המקלט .
  • פינוי החצר.
  • פינוי משרדים
  • פינוי מסעדות לאחר סגירה, אם ציוד מטבח או ריהוט של המסעדה ועוד .

מה קונה האלטעזאכן ?

כפי שניתן לשמוע בהקלטה המפורסמת .. קונים  הכל רהיטים, מיטה, ארון, שולחן, כיסאות, פריג'ידיר, תנור גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח.

כמו כן קונים גם סכומי"ם ישנים, שעונים, מוצרי יודאייקה, תמונות ישנות, צעצועים ישנים שניתן להשתמש בהם, פינוי של משרדים ומסעדות מחפצים שונים ומשונים שיש, פינוי של חצרות עמוסות ובעצם כל מה שתציעו לפינוי אנחנו נגיע לפנות מדירתכם או כל נכס שתרצו לפנות.

איכות הסביבה ומיחזור

למרות שמדובר בשירות ישן נושן שמקורותיו הולכים מאות בשנים לאחור אפשר לומר כי זהו אחד משירותי המחזור הראשונים שנוצרו.

כשם שאנו שומרים על ביתנו שיהיה נקי מסודר ומצוחצח כך אנו צריכים לשמור על עולמינו כי זהו הבית של כולנו ובתקופה  יותר ויותר אנשים מבינים כי התפקיד הזה מוטל על כולנו.

בשירות הזמנת אלטעזכן אנו עוזרים במעט הניתן כדי לשמור על איכות הסביבה ודואגים כי מכשירים, מוצרים וחפצים למניהם לא יסיימו את תקפידם במהרה ויגיעו למזבלה הקרובה אלה ימשיכו לשרת אנשים אחרים .

אנו אוספים מוצרים ישנים ומוכרים או תורמים אותם לאנשים שיש להם צורך בהם, אם מדובר באנשים מעוטי יכולת או אם מדובר באנשים שעוסקים בחידוש של ריהיטים.

כמה עולה השירות ?

שירות זה הינוי שירות של קח ותן בו במקום.  הרוכל מסתובב ברחובות ובימינו אנו גם בגבולות האינטרנט וגוגל ומחפשים מוכרים ורוכשים פונטציאליים למכירת תכולת ביתם או חפצים כלשהם שברצונם להפטר מהם במהירות וביעילות.

לאחר משא ומתן קליל שיתנהל יקבע המחיר של השירות לעיתים יתבצע בחינם תמורת פינוי החפצים או לעיתים יהיה בתשלום של אחד מהצדדים זאת על פי טיבם של החפצים והיכולת להמשיך להשתמש בהם.

זמינות השירות

שירות זה ניתן להזמין 24/7 באופן פשוט צרו עימנו קשר ואנחנו נגיע אליכם במהירות לתת שירות מקצועי ואמין ומכל הלב .

אלטעזאכן תל אביב

אלטעזאכן חיפה

אלטעזאכן ירושלים

אלטעזאכן חולון

אלטעזאכן באר- שבע

טלפון של אלטעזאכן
0522983153

אלטעזאכן צפון

אלטעזאכן מרכז

אלטעזאכן דרום